Facebook

facebook

Užitečné odkazy

Hypoteční kalkulačka

Výše hypotéky: Úrok [%]: Doba splácení:

Novinky

  • 3.04.2024 – Co nás čeká dále v realitním světě ve 2024? více »
  • 22.03.2024 – Kolaudace podle nového stavebního zákona. Co se mění? více »
  • 7.02.2024 – ČNB pro rok 2024 předpovídá růst cen nemovitostí více »
další novinky »

Volejte zdarma

800 17 18 19
Volejte zdarma

Kalkulátor úschovy

Výše úschovy:

Detail nabídky

zpět | tiskProdej: RD 3+1, pergola, sklep, dílna, pozemek. 339 m2, Břežany nad Ohří

kód nabídky20230601
datum úpravy 8. duben 2024
stavIhned volný k nastěhování, Rezervace
okresLitoměřice
lokalitaBudyně nad Ohří - Břežany nad Ohří (Břežany)
ulice
cena3.740.000 Kč (prodej)
cena již obsahuje provizi, která zahrnuje kompletní realitní servis

Částečně podsklepený rodinný dům 3+1 se zahrádkou, dílnou a venkovní pergolou (s možností rozšíření obytných místností v rámci půdní obytné vestavby) na dispozici 5+1/ 6+1). Současná obytná plocha cca 110 m2, užitná plocha cca 220 m2 (1.NP, podkroví, venkovní terasa, dílna, sklep). Celková plocha pozemků: 339 m2, z toho je cca 180 m2 zahrada.

Dispozice přízemí: kuchyně s místem na jídelní stůl, osazená kuchyňskou linkou s plynovým sporákem, místo na lednici, okno na klidnou místní ulici- jih, keramická dlažba; velký obývací pokoj (spojený otevřenou dispozicí do kuchyně s jídelnou), osazený krbovými kamny s teplovodním výměníkem napojeným na rozvod ústředního topení, s oknem na ulici- orientováno na jih; menší pokoj (dětský) přístupný chodby navazující na kuchyň s jídelnou, okna na sever; větší pokoj (ložnice)- okno orientováno na jih; prostorná koupelna se světlemodrým keramickým obkladem a dlažbou osazená hlubokou vanou, umyvadlem, toaletou a včetně místa na pračku a přípojkami pro ní, s osazeným elektrickým bojlerem, zajišťujícím teplou vodu pro celý dům. .

Vstupní zádveří s prosklenými dveřmi a prosklenou chodbou, na níž navazují dvě vnitřní komory (spíž a technická místnost). Technickou místnost je možné přestavbou upravit pro zřízení vnitřního schodiště do možného obytného podkroví. V současné době je podkroví přístupné vnějším dřevěným schodiště

Dispozice podkroví: otevřený půdní prostor na celou obytnou částí rodinného domu, který je možné rozčlenit na několik obytných místností a další koupelnu, příp realizovat dům jakožto dvougenerační a v půdním prostoru zřídit samostatnou bytovou jednotku.
Dům je částečně podsklepený, klenutá konstrukce stropu.

V celém domě osazena dřevěná špaletová okna, vytápění realizováno ústředním topení s elektrickým kotlem (nízký tarif) a současně napojením na krbovou teplovodní vložku, což minimalizuje náklady na vytápění domu. Nízké provozní náklady. Ohřev vody elektrickým bojlerem. Vlastní čistička odpadních vod.

Na dům navazuje zděná pergola s dílnou a úložnými prostory.
Dům je ihned připraven k bydlení, příp. k rekreačnímu využívání. K domu náleží oplocená zahrada se vzrostlými ovocnými stromy a keři poskytujícími maximální soukromí. Vjezd na pozemek velkými vjezdovými vraty a je zde možné zajíždět i vysokým vozem (obytný vůz, dodávka s nadstavbou, apod.). Dům má velký potenciál využití. Elektřina 230/400V. Obecní vodovod.
Dům je v klidné části obce. Nedaleko je město Budyně nad Ohří, poskytujícím občanskou vybavenost (obchod, restaurace, obecní úřad), mateřská a základní škola. Financování možné formou hypotečního úvěru.

PENB se v současnosti připravuje, proto je nemovitost administrativně ze zákona zařazena do třídy energetické náročnosti G. Skutečná energetická náročnost bude upřesněna později.

Kontaktní informace

Erik Lajbner
Realitní makléř

Tel: 602 235 760
Tel: 312 688 500
Email: lajbner@niktelreality.cz
zaslat vzkaz

Pobočka Kladno
Kročehlavská 67
272 01 Kladno

Telefon: 312 688 500
Infolinka: 800 17 18 19 (volejte zdarma)
Email: info@niktelreality.cz

Technické údaje

Zahrada 180
Terasa ano
Orientace J + S
Umístění v obci klidná část obce
Velikost RD 3+1
Typ budovy řadový
Konstrukce budovy smíšená
Plocha pozemku 339
Zastavěná plocha 161
Užitná plocha 220
Plyn ano
Elektroinstalace 230/400 V
Voda vodovod
Kanalizace vlastní čistička
Topení ÚT elektrické + krbová vložka s teplovodním výměníkem
Garáž ne
Sklep ano
Počet NP 2
Počet PP 1
Stav objektu velmi dobrý
Třída energetická náročnosti G - mimořádně nehospodárná

Mapa