Pronájem: Pronájem komplexu nebytových prostor, Buštěhrad

Kód nabídky: 20200701
Datum úpravy: 12. listopad 2020
Lokalita: Lidická, Buštěhrad - , Kladno
Stav: Ihned volný k nastěhování, Aktivní
Cena: 40.000 Kč/měs. (pronájem), Cena pronájmu od 40.000,- měsíčně bez energií, dle zvolené části objektu. Kauce i provize RK vždy 1 měsíční nájem.


Pronájem nebytových prostorů v lokalitě Buštěhrad. Jedná se o soubor vzájemně oddělitelných kancelářských a technických prostorů. Kancelářské prostory jsou přístupné samostatným vchodem ze severovýchodu, technické prostory z jihozápadu. Areál bývalé laboratoře Českomoravské společnosti chovatelů, a.s..

Kancelářské prostory jsou situovány v podkroví budovy a jsou přístupné po prostorném betonovém schodišti. Z toho se vstupuje do společného prostoru, v němž je umístěný kuchyňský kout, posezení a na které navazují vzájemně oddělená sociální zařízení.
Střecha je sedlová a v každém štítu budovy je realizována velká technická místnost bez oken (v jedné vestavěný elektronický trezor), využívání jako sklad/ archiv, apod.
Ze společné středové chodby se vstupuje do samostatných kanceláří se střešními okny, na konci chodby je rovněž realizována velká zasedací místnost, s možností příp. rozdělení i na dvě menší.
Celkem je v podkroví umístěno vícero místností: 2× archiv, 1× kancelář za zasedací místností, 1 x velká zasedací místnost, 6× kancelář od schodiště nalevo, sociální zařízení muži a ženy, 4× kancelář od schodiště napravo.
Celková plocha podkroví, cca 450 m2.
Cena pronájmu 50.000,– Kč měsíčně, bez energií.

V přízemí jsou k dispozici 2/3 nebytového prostoru (1/3 zůstává ve využití vlastníka). Jedná se o místnosti využívané jako laboratoře. Možnost nově využívat jako skladovací / expediční provoz, servis zařízení, lehkou výrobu, aj.. Malý technický výtah do podkroví v případě současného pronájmu obou částí. K dispozici: vstupní hala, 4× velká místnost s okny a PVC podlahou, chodba, sociální zařízení, sklad s možností využívání osazeného chladírenského zařízení, 2× menší místnost s keramickým obkladem a dlažbou, 1× velká místnost s keramickým obkladem a dlažbou.
Celková plocha přízemí k pronájmu, cca 300 m2.
Cena pronájmu 40.000,– Kč měsíčně, bez energií.

Kauce vždy 1 měsíční nájem, poplatek za realitní a právní služby spojené s uzavřením nájemní smlouvy též ve výši jednoho měsíčního nájmu.

V případě současného pronájmu obou částí je sníženo celkové nájemné na 70.000,– Kč měsíčně, bez energií.

Objekt je ihned volný. K dispozici el. bojlery, kotel na plyn, elektřina, voda, kanalizace, plyn, internet.

Areál je celý oplocený s velkou vjezdovou bránou, možnost využití reklamního poutače u plotu areálu, pravidelně udržovaná okrasná zahrada v ceně nájmu, ve vnější, těsně navazující, části areálu je další veřejné obecní parkoviště. Sjezd z dálnice D7 Praha – Chomutov – 1 min.
Objekt je možné při dlouhodobém pronájmu po dohodě s vlastníkem si stavebně technicky uzpůsobit dle vlastních potřeb a možností.


Technické údaje

Kanalizace: ano
Topení: ÚT plynové
Elektroinstalace: 230 V
Voda: vodovod
Parkování: 1
Počet NP: 2
Počet PP: 0
Stav objektu: velmi dobrý

Kontaktní informace

Erik Lajbner
Realitní makléř

Tel: 602 235 760
Tel: 312 688 500
Email: lajbner@niktelreality.cz

Pobočka Kladno
Kročehlavská 67
272 01 Kladno

Tel: 312 688 500
Email: info@niktelreality.cz


Další obrázky

Mapa