Prodej: Byt 3+1 po rekonstrukci + garáž, 2 sklepy, zahrada, Hostivice

Kód nabídky: 20200802
Datum úpravy: 22. únor 2021
Lokalita: Na Pískách, Hostivice - , Praha - západ
Stav: Rezervace
Cena: 5.390.000 Kč (prodej), včetně realitního a právního servisu


Zrekonstruovaný prostorný byt o dispozici 3+1 se zasklenou lodžií, garáží, dvěma sklepy a podílem na společné zahradě. Bytová jednotka je umístěna ve zděném bytovém domě s čtyřmi byty.
Užitná plocha bytu činí 80,8 m2 + garáž 14 m2, obytná plocha 68,6 m2 + lodžie 4,8 m2. Byt je ve velmi dobrém stavu, po provedené rekonstrukci.

Členění bytu: kuchyně (5,94 m2) s osazenou kuchyňskou linkou včetně úložných prostorů, nerezový dřez, elektrický sporák s troubou a místem na lednici, na zemi položeno PVC v dekoru tmavého dřeva. Na kuchyň navazuje vstupní chodba, ze které se vstupuje tří samostatných obytných místností, do koupelny a na samostatnou to­aletu. Všechny obytné místnosti mají nová plastová okna (kuchyně a dětský pokoj (13 m2)- orientace sever, obývací pokoj (23,9 m2) s lodžií (4,8 m2) a ložnice (13,8 m2) jsou směrovány na jih s výhledem do zeleně a na okolní obytnou bytovou zástavbu. V dětském a obývacím pokoji je na zemi koberec, v ložnici PVC.

Ve vstupní chodbě (7,1 m2) je dostatek prostoru a je zde umístěna šatní skříň. Koupelna (4,1 m2) se dvěma okny je obložena ve světlém keramickém obkladu a dlažbě. Je v ní osazena rohová hluboká vana, velká toaletní skříň s umyvadlem, zrcadlem a řadou úložných prostorů a je zde i místo na pračku včetně přípojek pro ní. Toaleta (0,9 m2) je rovněž obložena v keramickém obkladu a dlažbě a je zde přístup ke stoupacím rozvodům.

K bytu náleží dva velké prostorné sklepy (7,4 m2), vzájemně propojené, garáž (14 m2) s prostorem na menší dílnu, příp. na uložení kol. V obou prostorech je k dispozici i elektrická energie.

K dispozici je větší společná zahrada, sdílená s druhou bytovou jednotkou. Vysazeny keře, vzrostlá borovice, udržovaný trávník.

Nízké provozní náklady bytu (4790,– Kč – včetně fondu oprav, elektřiny a vody na 4 osoby). Přípojka internetu a televize v bytě.

Dům se nachází v klidné části okraje města, obklopené zelení. V domě jsou udržované instalace všech rozvodů včetně vnitřních chodeb, schodišť a sklepů, plášť nově zateplený a zakončený novou fasádou a dveřním systémem. K dispozici vnější úložné prostory (kočárkárna / sklad nářadí).

Klidná část města s veškerou občanskou vybaveností (škola, školka, obchody, zdravotní středisko, restaurace, banka). V blízkosti les, vodní nádrže, aj.. Výborné dopravní spojení, 100 m. BUS do Prahy Zličín, 900 m vlakové nádraží. Před domem je možnost dobrého parkování.
Koupi bytu možné realizovat hypotékou, s vyřízením vhodné alternativy rádi pomůžeme.
PENB je vyhotovený, dům zařazen do třídy energetické náročnosti C- úsporný.


Technické údaje

Konstrukce budovy: cihlová
Forma vlastnictví: osobní
Balkon, lodžie: ano
Bytové jádro: zděné
Orientace: J+S
V panelovém sídlišti: ne
Kabelová televize: ano
Pevné připojení k Internetu: ano
Velikost bytu: 3+1
Podlahová plocha: 68,6
Parto: 1. parto
Poslední parto: ano
Elektroinstalace: 230/400 V
Voda: vodovod
Kanalizace: ano
Topení: lokální elektrické
Plyn: ne
Sociální zařízení: samostatné WC, samostatná koupelna
Garáž: ano
Sklep: ano
Výtah: ne
Počet NP: 2
Stav objektu: po rekonstrukci
Počet PP: 1
Podle vyhlášky: vyhláška 78/2013 Sb
Ukazatel náročnosti: 147
Třída energetická náročnosti: C - úsporná

Kontaktní informace

Erik Lajbner
Realitní makléř

Tel: 602 235 760
Tel: 312 688 500
Email: lajbner@niktelreality.cz

Pobočka Kladno
Kročehlavská 67
272 01 Kladno

Tel: 312 688 500
Email: info@niktelreality.cz


Další obrázky

Mapa