Prodej: Slunný byt 2+1/L, po rekonstrukci, OV, cihla, 2 sklepy, Kladno - Švermov

Kód nabídky: 20250301
Datum úpravy: 6. květen 2025
Lokalita: Jar. Seiferta, Kladno - Švermov (Švermov), Kladno
Stav: Ihned volný k nastěhování, Rezervace
Cena: 3.890.000 Kč (prodej), cena již obsahuje provizi, která zahrnuje kompletní realitní servis


Světlý, slunný, zrekonstruovaný byt o dispozici 2+1/L v 1.NP (zvýšené přízemí) cihlového bytového domu v lokalitě Kladno – Švermov, v bezprostřední blízkosti lokality „Kuklík“.

Užitná plocha bytu činí 65,2 m2, podlahová plocha bytu činí 51 m2. Byt je ve výborném stavu, po vkusně provedené rekonstrukci s vlastním elektrickým kotlem na vytápění a vlastním bojlerem na ohřev vody.

Členění bytu: kuchyně s jídelnou ve tvaru písmene „L“ (13,76 m2) s osazenou kuchyňskou linkou včetně úložných prostorů, nerezový dřez, volně stojící kombinovaný sporák a místo na lednici + jídelní stůl. Na zemi položena keramická dlažba ve světlebéžové barvě. Na kuchyň navazuje vstupní chodba (4 m2 – 4,19×0,97 m), ze které se vstupuje do obou samostatných obytných místností (16,64 m2 + 12,3 m2). Z větší místnosti je i vstup na navazující zasklenou lodžii (4,24 m2 – 3,48×1,22 m), která poskytuje soukromí a příjemné posezení. Dále se z chodby vstupuje do koupelny (2,33 m2 – 1,52×1,33 m) a na samostatnou toaletu (0,9 m2). Všechny obytné místnosti mají nová plastová okna směrovaná na jih s výhledem do zeleně a na okolní obytnou bytovou zástavbu. V kuchyni je okno směrováno na západ. Oba pokoje mají položenou plovoucí podlahu, chodba + koupelna + záchod mají na zemi položenu keramickou dlažbu.
Koupelna je obložena ve světlém obkladu. Na toaletě je přístup ke stoupacím rozvodům. Prostorný rohový sprchový kout s nízkou vaničkou, úložný otevřený systém v koupelně, umyvadlo se skleněnou poličkou a integrovaným zrcadlem v obkladu, místo na pračku a sušičku včetně přípojek pro ně. Na toaletě osazena kombi toaletní mísa.

K bytu rovněž náleží dva samostatné sklepy, menší sklep (2 m2), větší sklep (8 m2).
Nízké provozní náklady bytu (1.500,– Kč/ měsíc) + náklady na vytápění, ohřev vody a elektřinu dle vlastní spotřeby. Přípojka internetu a televize v bytě.

Dům se nachází v klidné části okraje města, obklopené zelení. V domě provedeny nové instalace rozvodů, nový dveřní systém. Vnitřní části domu (schodiště, sklepní prostory) jsou rovněž ve velmi dobrém a udržovaném stavu. V ceně bytu je i kompletní vybavení.

Klidná část města s veškerou občanskou vybaveností (škola, školka, obchody, restaurace). V blízkosti les, přírodní vodní nádrž. Výborné dopravní spojení, MHD, BUS do Prahy, vlakové nádraží v blízkosti. Před domem je možnost dobrého parkování.
Koupi bytu možné realizovat hypotékou, s vyřízením vhodné alternativy rádi pomůžeme.

PENB v současnosti zajišťujeme, proto je nemovitost administrativně ze zákona zařazena do třídy energetické náročnosti G. Skutečná energetická náročnost bude upřesněna později.


Technické údaje

Konstrukce budovy: cihlová
Forma vlastnictví: osobní
Balkon, lodžie: ano
Bytové jádro: zděné
Orientace: JZ
V panelovém sídlišti: ne
Velikost bytu: 2+1
Podlahová plocha: 51
Parto: zvýšené přízemí
Elektroinstalace: 230 V
Voda: vodovod
Kanalizace: ano
Topení: ÚT elektrické
Plyn: ano
Garáž: ne
Sklep: 2 sklepy (2 m2 + 8 m2)
Výtah: ne
Parkování: na ulici
Počet NP: 3
Stav objektu: velmi dobrý
Počet PP: 1
Třída energetická náročnosti: G - mimořádně nehospodárná

Kontaktní informace

Erik Lajbner
Realitní makléř

Tel: 602 235 760
Tel: 312 688 500
Email: lajbner@niktelreality.cz

Pobočka Kladno
Kročehlavská 67
272 01 Kladno

Tel: 312 688 500
Email: info@niktelreality.cz


Další obrázky

Mapa