Facebook

facebook

Užitečné odkazy

Hypoteční kalkulačka

Výše hypotéky: Úrok [%]: Doba splácení:

Novinky

 • 29.04.2024 – Kdy je nejlepší předat nemovitost novému vlastníkovi více »
 • 18.04.2024 – Nový stavební zákon počítá s dlouhým přechodným obdobím více »
 • 3.04.2024 – Co nás čeká dále v realitním světě ve 2024? více »
další novinky »

Volejte zdarma

800 17 18 19
Volejte zdarma

Kalkulátor úschovy

Výše úschovy:

Proč právě my

Seriózní realitní kancelář poskytuje pouze kvalitní služby. Měla by splňovat požadavky desatera níže zmíněných rad pro výběr realitní kanceláře, které jsou dle našeho názoru důležité. Realitní kancelář NIKTEL, s.r.o. se v maximální možné míře snaží vyhovět níže uvedeným bodům.

Důležité rady pro Vás

 1. Vyhledávejte služby zavedených realitních kanceláří, které na trhu působí již několik let. Vyhýbejte se jednotlivcům, slibujícím fantastické nemovitosti a služby.
 2. Ve vámi vybrané realitní kanceláři si všímejte jednání jejích pracovníků, vybavení kanceláří, celkové atmosféry. Řekne vám to víc než jakákoli reklama.
 3. Vyžadujte komplexní informace o způsobu práce kanceláře, kterou jste si vybrali – přípravu smluv, možnost právní konzultace, finanční poradenství, komplexnost služeb.
 4. Neuzavírejte smlouvu s kanceláří dříve, než vše pečlivě zvážíte. Žádná solidní realitní kancelář vás nebude nutit k okamžitému rozhodnutí.
 5. Uzavírejte jen takovou smlouvu, ve které se zavazujete akceptovat pouze přijatelné podmínky, které Vás nebudou jednostranně znevýhodňovat.
 6. Dbejte na úplnost zprostředkovatelské smlouvy, vyžadujte přesné znění ve všech jejích ustanoveních, zvláště pak v termínech a provizi.
 7. V případě sepsání kupní smlouvy trvejte na notáři či advokátovi. Jinými osobami psanou kupní smlouvu odmítněte.
 8. Kupovanou nemovitost si důkladně prohlédněte, máte-li pochybnosti, konzultujte je s odborníkem. Vyžádejte si doklady k nemovitosti, jakož i veškeré dostupné další informace. Teprve po zvážení všech faktů se rozhodujte.
 9. Trvejte na protokolárním předání nemovitostí.
 10. Jednejte seriózně, protože na základě shora uvedených faktů jste si určitě vybrali seriózní kancelář. Pouze za vzájemné důvěry se může podařit dobrý obchod.

Použitý zdroj: Archiv Realitní kancelář NIKTEL, s.r.o.