Facebook

facebook

Užitečné odkazy

Hypoteční kalkulačka

Výše hypotéky: Úrok [%]: Doba splácení:

Novinky

  • 3.04.2024 – Co nás čeká dále v realitním světě ve 2024? více »
  • 22.03.2024 – Kolaudace podle nového stavebního zákona. Co se mění? více »
  • 7.02.2024 – ČNB pro rok 2024 předpovídá růst cen nemovitostí více »
další novinky »

Volejte zdarma

800 17 18 19
Volejte zdarma

Kalkulátor úschovy

Výše úschovy:

Včera, dnes a zítra

Vážení návštěvníci našich webových stránek,
Rádi bychom Vám ve stručnosti představili skupinu společností NIKTEL.

Náš první NIKTEL byl založen 21. 3. 1995, jako fyzická osoba – podnikatel Erik Lajbner – NIKTEL. O tři roky později se NIKTEL rozrostl o právnickou osobu NIKTEL GROUP, s.r.o. se sídlem v Praze 9. Následně jsme expandovali do okresních měst Středočeského kraje. Nicméně mnoho našich stálých zákazníků využívá dodnes našich služeb i v nejzazších koutech naší republiky.

Společnost NIKTEL GROUP, s.r.o. se od prvopočátku zabývala obchodní činností v oblasti kancelářské a telekomunikační techniky. K našim aktivitám se brzy připojila realitní činnost a s ní související doplňkové akce, včetně stavebních a rekonstrukčních prací. Vzhledem k množství realizovaných projektů ve všech těchto oborech, jsme se rozhodli založit dceřiné společnosti pro realitní, stavební a IT činnosti (Realitní kancelář NIKTEL, s.r.o., NIKTEL, s.r.o., aj.).

Nejstarší člen skupiny tedy oslavil v březnu 2023 svoji 28 letou existenci.

V současné době se tým společnosti Realitní kancelář NIKTEL, s.r.o. skládá ze zkušených a proškolených realitních makléřů, kteří jsou Vám k dispozici i mimo pracovní dobu kanceláře, včetně víkendů. Bezproblémový chod společnosti zajišťuje advokát Mgr. Jan Kindl. Nepostradatelní pro fungování naší firmy jsou i obchodní asistentka, daňová poradkyně, IT, marketingové a technické oddělení.

Z hlediska realitní kanceláře bychom se do budoucna rádi věnovali i nadále realitní činnosti na vysoké úrovni. Zamýšlíme v nadcházejících letech rozšířit působnost v podobě zastoupení pobočkami v Berouně, Rakovníku, Mělníku aj.

Naše firma nabízí široký výběr nemovitostí především ve Středních Čechách a Praze, zejména se specializujeme na oblast Kladenska a přilehlých regionů. Zajišťujeme prohlídky vybraných objektů, poskytujeme bezplatné poradenství a zajišťujeme právní servis. Samozřejmostí je pro nás osobní přístup ke klientům i kvalitní profesionální zázemí při realizaci smluv. Při prodeji nemovitosti pomůžeme s převody médií (voda, plyn, elektřina, telefon, kabelová televize…). Naši makléři Vám budou nápomocni při výběru vhodné nemovitosti. Naši právníci dohlédnou na vypracování smluv. Naši hypoteční odborníci Vám pomohou při vyjednání nejlepších podmínek a nejvýhodnějších úroků hypoték či úvěrů ze stavebního spoření. Dále zajistíme všechny nutné podklady tj. odhad nemovitosti, výpis z katastru nemovitostí, výpis z obchodního rejstříku. Jako náš klient máte možnost využít bezplatné prezentace své nemovitosti na našich internetových stránkách a inzertních portálech a časopisech se kterými spolupracujeme.

Sídlíme ve vlastním firemním objektu zakoupeném v roce 1999, který se nachází na adrese:
Kročehlavská 67, Kladno – Kročehlavy
(asi 150 m od Baumaxu směrem na Prahu)

Děkujeme za návštěvu našich internetových stránek. Budeme rádi, když Vás osloví naše služby a nabídka. Jsme připraveni Vám pomoci při realizaci Vašeho bydlení. Můžete nás kontaktovat prostřednictvím naší e-mailové adresy info@niktelreality.cz nebo prostřednictvím on-line formuláře v sekci Kontakty. Případně můžete po předchozí dohodě kdykoliv osobně navštívit naši kancelář.

NABÍZÍME VÁM BEZPLATNÉ PORADENSTVÍ PŘI KOUPI NEBO PRODEJI VAŠÍ NEMOVITOSTI

TĚŠÍME SE NA VÁS

VÁŠ TÝM NIKTEL a Erik Lajbner, Ing. Miroslava Lajbnerová - jednatelé společnosti

Zajímavosti na závěr:

Od září 2009 si v naší kanceláři můžete pořídit dřevěnou turistickou známku č. 652 - Kladno a aktuální katalogy všech turistických známkových míst, kterých je v České republice již více než 2000. Zapojte se i Vy do sběratelské hry s turistickými známkami.

 

Nedílnou součástí skupiny NIKTEL byla do prosince 2013 též čtyřnohá firemní ostraha, bílý ovčák NIKTEL WHITE MIRAJA, výstavní plemenný pes. V současné době se o ostrahu stará smečka 5 bílých ovčáků z Chovatelské stanice NIKTEL.