Facebook

facebook

Užitečné odkazy

Hypoteční kalkulačka

Výše hypotéky: Úrok [%]: Doba splácení:

Novinky

  • 29.04.2024 – Kdy je nejlepší předat nemovitost novému vlastníkovi více »
  • 18.04.2024 – Nový stavební zákon počítá s dlouhým přechodným obdobím více »
  • 3.04.2024 – Co nás čeká dále v realitním světě ve 2024? více »
další novinky »

Volejte zdarma

800 17 18 19
Volejte zdarma

Kalkulátor úschovy

Výše úschovy:

Vyjádření k obsahu stránek

Internetové stránky společnosti Realitní kancelář NIKTEL, s.r.o. jsou zde pro všechny, kteří hledají informace, pomoc a rady v oblasti realit. Poskytují informace o naší společnosti, nabídce nemovitostí a poskytovaných službách. Také na nich naleznete užitečné odborné informace k problematice prodeje či koupě nemovitostí a všeho, co s tím souvisí. A v neposlední řadě jsou na nich uvedeny odkazy na jiné související stránky.

Realitní kancelář NIKTEL, s.r.o. obsah svých stránek pravidelně aktualizuje a doplňuje. Nicméně dynamičnost oboru může způsobit, že některé údaje na stránkách mohou být v dané chvíli dočasně neaktuální. Nelze tedy převzít záruku za správnost, aktuálnost a úplnost zde uvedených informací. Všechna uvedená fakta mají pouze informativní charakter. Pokud máte zájem o ověření správnosti uvedených údajů, neváhejte kontaktovat naše makléře, kteří jsou vždy proškolení na podávání správných a aktuálních informací.

Odkazy na ostatní internetové stránky jsou pečlivě vybírány ze seriózních institucí a zdrojů, ale ani v tomto případě neodpovídá společnost Realitní kancelář NIKTEL, s.r.o. za jejich obsah.

Všechny prameny, ze kterých byly informace čerpány, případně citovány, jsou zde řádně uvedeny a jsou v souladu s ochranou autorských práv.

Upozornění

Celý obsah (texty, fotografie, grafické zpracování, aj.) je majetkem společnosti Realitní kancelář NIKTEL, s.r.o. a podléhá ochraně zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů (autorský zákon) v platném znění. Bez souhlasu majitele je jakékoliv kopírování, veřejné provozování a další jiné nakládání s obsahem nebo jeho části zakázáno. Porušení autorských práv zakládá občanskoprávní i trestně-právní odpovědnost, včetně povinnosti k náhradě škody.