Facebook

facebook

Užitečné odkazy

Hypoteční kalkulačka

Výše hypotéky: Úrok [%]: Doba splácení:

Novinky

  • 26.05.2022 – Posledních pár dní na úhradu daně z nemovitých vecí více »
  • 14.03.2022 – Vznikl Vám příjem z prodeje nemovitosti? Nezapomeňte ho uvést do svého daňového přiznání. Už jen do konce března. více »
  • 27.01.2022 – Posledních pár dní na podání přiznání k dani z nemovitých věcí na rok 2022! více »
další novinky »

Volejte zdarma

800 17 18 19
Volejte zdarma

Kalkulátor úschovy

Výše úschovy:

Detail nabídky

zpět | tiskPronájem: Pronájem komplexu nebytových prostor, Buštěhrad

kód nabídky20200701
datum úpravy26. září 2022
stavIhned volný k nastěhování, Aktivní
okresKladno
lokalitaBuštěhrad -
uliceLidická
cena210 Kč/měs./m2 (pronájem)
Cena pronájmu kancelářského prostoru cca 210,- Kč/m2 měsíčně bez energií, dle zvoleného prostoru.

Pronájem nebytových prostor v lokalitě Buštěhrad. Jedná se o různé kancelářské a technické prostory s různými výměrami. Možno pronajmout pouze vybranou část, příp. několik prostorů dohromady, dle potřeb nájemce. Výsledné nájemné bude individuálně zkalkulováno dle skutečné výměry pronajímaného prostoru. Kancelářské prostory vychází cca 210 Kč/m2/měs. Skladovací o něco méně. Prostory jsou umístěné v areálu bývalé Českomoravské společnosti chovatelů, a.s.. K dispozici el. bojlery, kotel na plyn, elektřina, voda, kanalizace, plyn, internet.

Kancelářské prostory jsou situovány v podkroví budovy a jsou přístupné po prostorném betonovém schodišti, přístupné jsou samostatným vchodem ze severovýchodu. Ze schodiště se nejprve vstupuje do společného prostoru, v němž je umístěný kuchyňský kout, posezení a na které navazují vzájemně oddělená sociální zařízení. Střecha objektu je sedlová a v každém štítu budovy je realizována velká technická místnost bez oken k příp. pronájmu (v jedné vestavěný elektronický trezor), využívání jako sklad/ archiv, apod. Ze společné středové chodby se vstupuje do samostatných kanceláří se střešními okny, na konci chodby je rovněž realizována velká zasedací místnost, s možností příp. rozdělení i na dvě menší.
Celkem se v podkroví nachází: 2× archiv, 1× kancelář za zasedací místností, 1× velká zasedací místnost, 6× kancelář od schodiště nalevo, sociální zařízení muži a ženy, 4× kancelář od schodiště napravo.
Celková plocha podkroví, cca 450 m2, část je již pronajatá, zbývající prostory jsou k dispozici. O aktuální dostupnosti se informujte u makléře.

V přízemí jsou technické prostory přístupné z jihozápadu. Jedná se o místnosti využívané pův. jako laboratoře. Možnost využívat i jako skladovací / expediční provoz, servis zařízení, lehkou výrobu, aj.. Malý technický výtah do podkroví v případě současného pronájmu prostor v obou patrech. K dispozici: vstupní hala, 4× velká místnost s okny a PVC podlahou, chodba, sociální zařízení, sklad s možností využívání osazeného chladírenského zařízení, 2× menší místnost s keramickým obkladem a dlažbou, 1× velká místnost s keramickým obkladem a dlažbou.
Celková plocha v přízemí k pronájmu cca 300 m2.

Poplatek za realitní a právní služby spojené s uzavřením nájemní smlouvy ve výši jednoho měsíčního nájemného (min. 5.000,– Kč)

Pro ověření aktuální dostupnosti konkrétního prostoru, příp. sjednání osobní prohlídky objektu, prosím kontaktujte makléře.

Prostory jsou ihned volné.

Areál je celý oplocený s velkou vjezdovou bránou, možnost využití reklamního poutače u plotu areálu, pravidelně udržovaná okrasná zahrada v ceně nájmu, ve vnější, těsně navazující, části areálu je další veřejné obecní parkoviště. Sjezd z dálnice D7 Praha – Chomutov – 1 min.
Objekt je možné při dlouhodobém pronájmu po dohodě s vlastníkem si stavebně technicky uzpůsobit dle vlastních potřeb a možností. Objekt je zabezpečen elektronickým zabezpečovacím systémem.

Kontaktní informace

Erik Lajbner
Realitní makléř

Tel: 602 235 760
Tel: 312 688 500
Email: lajbner@niktelreality.cz
zaslat vzkaz

Pobočka Kladno
Kročehlavská 67
272 01 Kladno

Telefon: 312 688 500
Infolinka: 800 17 18 19 (volejte zdarma)
Email: info@niktelreality.cz

Technické údaje

Kanalizace ano
Topení ÚT plynové
Elektroinstalace 230 V
Voda vodovod
Parkování 1
Počet NP 2
Počet PP 0
Stav objektu velmi dobrý

Mapa