Detail nabídky
zpět | tisk | Prodej: Starší RD v centru Kralup n. Vlt., 3+kk, pozemek 268 m2
kód nabídky | 20250702 |
---|---|
datum úpravy | 28. červenec 2025 |
stav | Nutná rekonstrukce, Aktivní |
okres | Mělník |
lokalita | Kralupy nad Vltavou |
ulice | Purkyňovo nám. |
cena | 4.490.000 Kč (prodej) cena již obsahuje provizi, která zahrnuje kompletní realitní servis |
Hledáte stavební pozemek na skvělém místě ve městě? Nebo je libo rodinný dům se dvěma byty, parkovacími stáními a malou zahrádkou na posezení k nim? Pokud jste alespoň na jednu z otázek odpověděli ano, pak pro Vás máme ideální řešení.
Nabízíme Vám menší, kompaktní pozemek o celkové velikosti 268 m2 v lokalitě Kralupy n. Vltavou, místní část Lobeč. Na pozemku se nyní nachází původní stavba rodinného domu ze začátku 20.století. Co takhle jí odstranit, a na jejím místě si postavit nové, moderní a útulné bydlení s veškerými výhodami moderního města na dosah? I to by tu šlo. Anebo dáváte jen přednost si dům opravit a zachovat mu genius loci? Další varianta, kterou lze. Tak, či tak je tohle místo, kde se budete cítit skvěle.
Toto místo prostě nabízí ideální rovnováhu mezi tichým rodinným bydlením a pohodlím městské infrastruktury. Je perfektní volbou pro rodiny s dětmi, které chtějí mít vše poblíž, případně na dvougenerační bydlení nebo pro ty, kteří hledají příležitost k dobré obchodní příležitosti.
Je to zkrátka dům, který má velký potenciál využití.
Hlavní předností je tu vynikající lokalita: Lobeč je jednou ze žádaných rezidenčních lokalit Kralup n. Vlt., má skvělou rodinnou atmosféru a skvělé služby v okolí. Najdete zde dobrou dopravní obslužnost, která Vám umožní dojet pohodlně do centra. Všechno potřebné máte takřka na dosah: obchod, autobus i příroda na vycházky- to vše v docházkové vzdálenosti. A jen o kousek cesty pěšky dále na Vás pak čeká venkovní posilovna, lezecká stěna, sportovní hala, plavecký bazén i restaurace Hotel Sport. A koho láká krásná vyhlídka na řeku Vltavu, má jí jen pár minut pěšky, ale přesto v bezpečné vzdálenosti nezátopové oblasti.
Současný rodinný dům je o dispozici 3+kk a jsou k němu další
technické místnosti, které vznikly přestavbou původní velké garáže a
jejich vzájemným propojením do jednoho celku. Dům prošel drobnými
opravami, jinak je v původním, udržovaném stavu. V průběhu let došlo
k různým dílčím opravám a vylepšením, k výměně střešní krytiny
za plechovou a začalo i její zateplování. Obytný prostor se touto úpravou
měl rozšířit o další dvě obytné místnosti v půdní vestavbě.
Před domem je místo na parkování včetně vjezdových vrat. A dále tu
máme jednu obytnou montovanou buňku, kterou lze dobře využít na
uskladnění stavebního materiálu před nepřízní počasí po dobu stavby
či rekonstrukce. Prostě ideální podmínky pro začátek nové stavby nebo
rekonstrukce té stávající.
Za domem je navíc v úrovni prvního patra malá zahrada se zahradním domkem. Perfektní volba pro ty, kteří chtějí vstupovat z pokoje rovnou na zahradu, anebo kteří zde chtějí terasu na venkovní posezení, s grilem či udírnou. Jižně orientovaná střecha má velký potenciál na instalaci solárních elektrických panelů nebo teplovodních kolektorů.
K dispozici je obecní vodovod, kanalizace, elektřina, plyn a internet. Co více si přát.
Neváhejte mě kontaktovat pro více informací, nebo pro domluvení prohlídky. Těším se, že Vám pomohu najít místo pro váš nový domov nebo dobrou investici.
Nemovitost si vždy uzpůsobíte dle vlastních přání a potřeb, ale místo nikdy nezměníte. Toto je opravdu skvělé místo, které by se Vám mohlo zalíbit.
Kontaktní informace
Erik Lajbner
Realitní makléř
Tel: 602 235 760
Tel: 312 688 500
Email: lajbner@niktelreality.cz
zaslat vzkaz

Pobočka Kladno
Kročehlavská 67
272 01 Kladno
Telefon: 312 688 500
Infolinka: 800 17 18 19 (volejte zdarma)
Email: info@niktelreality.cz
Technické údaje
Zahrada | 78 |
---|---|
Umístění v obci | S + Z |
Velikost RD | 3+kk |
Typ budovy | řadový |
Konstrukce budovy | smíšená |
Plocha pozemku | 268 |
Zastavěná plocha | 108 |
Užitná plocha | 108 |
Plyn | ano |
---|---|
Elektroinstalace | 230 V |
Voda | vodovod |
Kanalizace | ano |
Topení | lokální plynové |
Parkování | parkovací stání |
Garáž | ne |
Sklep | ne |
Výtah | ne |
Počet NP | 1 |
Stav objektu | udržovaný / původní stav |
Třída energetická náročnosti | G - mimořádně nehospodárná |